Наша фірма спеціалізується на проектуванні і виготовленні гідроциліндрів будь-яких типів, які переважно знаходять застосування у вантажопідіймальній, дорожньо-будівельній, комунальній та сільськогосподарській техніці. Конструкторсько-технологічний ресурс та виробничі потужності дозволяють нам виготовляти поршневі гідроциліндри односторонньої та двосторонньої дії, а також плунжерні та телескопічні. Технічні параметри наших стандартних гідроциліндрів характеризуються ходом поршня до 18000 мм, діаметром поршня від 25 до 300 мм з робочим тиском 350 бар, а також діапазоном температур навколишнього середовища від -40°С до +80°С. Конструкція гідроциліндра в залежності від бажання замовника може бути різною: зі зварними або різьбовими кришками, стягнутими шпильками, різноманітними способами підведення робочої рідини і, звичайно, різними типами кріплення. Поршневі гідроциліндри (найбільш поширений вид) характеризуються різноманітним механічним кріпленням і можуть бути виконані як у типовому варіанті так і з проушинами, а також з вмонтованими кульковими і підшипниковими шарнірами.
Високий рівень технічних характеристик наших гідроциліндрів закладається ще на стадії проектування, реалізується на етапі виготовлення і підтверджується в процесі експлуатації. Процес розробки гідроциліндрів здійснюється з використанням сучасного програмного забезпечення 3D моделювання. Виготовлення гідроциліндрів здійснюється в механоскладальному цеху. Безпосередньо у виробництві фірма застосовує високопродуктивні металообробні верстати вітчизняного та імпортного виробництва, що в свою чергу скорочує строки виготовлення та знижує собівартість.
Особлива увага при виготовленні надається якості продукції. Робочі камери гідроциліндра повинні бути герметичними, тому між поршнем і гільзою встановлюють ущільнення, які не дозволяють робочій рідині перетікати з поршневої порожнини в штокову. В кришці гідроциліндра також встановлюють манжету для ущільнення штока і брудознімач для запобігання попаданню частинок пилу та бруду в порожнину циліндра. Для того, щоб манжети могли виконувати свої функції (не допускати перетікання робочої рідини) зовнішня поверхня штока і внутрішня поверхня гільзи повинні бути гладкими, без подряпин і шорстких поверхонь. Тому ці поверхні шліфують і полірують при виготовленні. Завершальним етапом є проведення стендових випробувань на міцність і герметичність відповідності до стандарту.
Основними перевагами гідроциліндрів нашої фірми є:
- високі експлуатаційні характеристики;
- стислі строки виготовлення;
- можливість врахування індивідуальних побажань замовника;
- тривалий строк гарантії;
- вдале поєднання ціни та якості.
Як придбати гідроциліндри нашої фірми.
- Для замовлення гідроциліндра необхідно подати заявку, в якій вказати його технічні параметри певні технічно-експлуатаційні вимоги. Ми приймаємо заявку і починаємо проектування нового виробу. Зі спроектованої моделі формуються креслення і відправляються замовнику на погодження.
- Після узгодження, замовник вносить передплату за виготовлення гідроциліндра.
- На наступному етапі виготовлення гідроциліндра виконуються окремі креслення, починається їх виробництво;
- На завершальному етапі виготовлення гідроциліндра проводиться складання всіх комплектуючих в цілісний виріб.
- Після складальних робіт здійснюється його випробування на спеціальному стенді.









