Наша фірма спеціалізується на проектуванні і виготовленні гідроциліндрів будь-яких типів, які переважно знаходять застосування у вантажопідіймальній, дорожньо-будівельній, комунальній та сільськогосподарській техніці. Конструкторсько-технологічний ресурс та виробничі потужності дозволяють нам виготовляти поршневі гідроциліндри односторонньої та двосторонньої дії, а також плунжерні та телескопічні. Технічні параметри наших стандартних гідроциліндрів характеризуються ходом поршня до 18000 мм, діаметром поршня від 25 до 300 мм з робочим тиском 350 бар, а також діапазоном температур навколишнього середовища від -40°С до +80°С. Конструкція гідроциліндра в залежності від бажання замовника може бути різною: зі зварними або різьбовими кришками, стягнутими шпильками, різноманітними способами підведення робочої рідини і, звичайно, різними типами кріплення. Поршневі гідроциліндри (найбільш поширений вид) характеризуються різноманітним механічним кріпленням і можуть бути виконані як у типовому варіанті так і з проушинами, а також з вмонтованими кульковими і підшипниковими шарнірами.

           Високий рівень технічних характеристик наших гідроциліндрів закладається ще на стадії проектування, реалізується на етапі виготовлення і підтверджується в процесі експлуатації. Процес розробки гідроциліндрів здійснюється з використанням сучасного програмного забезпечення 3D моделювання. Виготовлення гідроциліндрів здійснюється в механоскладальному цеху. Безпосередньо у виробництві фірма застосовує високопродуктивні металообробні верстати вітчизняного та імпортного виробництва, що в свою чергу скорочує строки виготовлення та знижує собівартість.

             Особлива увага при виготовленні надається якості продукції. Робочі камери гідроциліндра повинні бути герметичними, тому між поршнем і гільзою встановлюють ущільнення, які не дозволяють робочій рідині перетікати з поршневої порожнини в штокову. В кришці гідроциліндра також встановлюють манжету для ущільнення штока і брудознімач для запобігання попаданню частинок пилу та бруду в порожнину циліндра. Для того, щоб манжети могли виконувати свої функції (не допускати перетікання робочої рідини) зовнішня поверхня штока і внутрішня поверхня гільзи повинні бути гладкими, без подряпин і шорстких поверхонь. Тому ці поверхні шліфують і полірують при виготовленні. Завершальним етапом є проведення стендових випробувань на міцність і герметичність відповідності до стандарту.

  Основними перевагами гідроциліндрів нашої фірми є:

  • високі експлуатаційні характеристики;
  • стислі строки виготовлення;
  • можливість врахування індивідуальних побажань замовника;
  • тривалий строк гарантії;
  • вдале поєднання ціни та якості.

Як придбати гідроциліндри нашої фірми.

  • Для замовлення гідроциліндра необхідно подати заявку, в якій вказати його технічні параметри певні технічно-експлуатаційні вимоги. Ми приймаємо заявку і починаємо проектування нового виробу. Зі спроектованої  моделі  формуються креслення і відправляються замовнику на погодження.
  • Після узгодження, замовник вносить передплату  за виготовлення гідроциліндра.
  • На наступному етапі  виготовлення гідроциліндра виконуються окремі креслення,  починається їх виробництво;
  • На завершальному етапі виготовлення  гідроциліндра проводиться  складання всіх комплектуючих в цілісний виріб. 
  • Після складальних робіт здійснюється його випробування на спеціальному стенді.

Наші дозволи:

Маєте запитання? Пишіть нам.