ТОВ “Гідрокран” пропонує весь спектр гідравлічного обладнання та комплектуючих до гідроциліндрів. Компанія має можливість реалізовувати безшовні труби для гідроциліндрів, зварні труби для гідроциліндрів, штоки хромовані (в тому чилі пустотілі), труби прецизійні, букси, поршня та провушини. Всі комплектуючі характеризуються високою якістю виробу, надійністю та широким асортиментом. Використання у своєму виробництві саме такого якісного комплектуючого матеріалу приведе до зниження Ваших виробничих затрат та збільшить термін експлуатації продукції, що позитивно вплине на Вашу конкурентоспроможність. 

Вухо переднє приварне
Вухо заднє приварне
Вухо штокове

Провушина – це складна деталь, яка складається з корпусу і вмонтованого сферичного підшипника ковзання. Основні серії асортименту провушини для застосування в гідравліці розділені на дві групи: гідравлічні провушини з різьбленням для посадки на шток та гідравлічні провушини для приварювання до штоку або задньої кришки. Особливого підходу вимагає провушина штоку гідроциліндру. Штокові провушини можуть бути з внутрішньою або зовнішньою різьбою, або без різьблення для приварювання до штоку, або задньої кришки гідроциліндра. Існують різні версії роботи стандартних сферичних підшипників: сталь по сталі, сталь по бронзі, сталь по матеріалу.

ТОВ “Гідрокран” у своєму асортименті пропонує провушини у виконанні сталь по сталі і використовуються там, де мають місце змінні навантаження. Провушини з підшипниками по сталі необхідно змащувати, тому вони всі виготовлені із змащувальним ніпелем. Ці провушини виготовлені і розроблені особливо для штоків і гідроциліндрів, де необхідна максимальна міцність кріплення

Букси чугунні ріхних розмірів
Букси стальні різних розмірів
Букса крановоа

В даній категорії представлений повний модельний ряд кришок з розмірами, що дозволить Вам грамотно та оперативно підібрати варіанти саме для Ваших виробничих потреб. Букси (кришки) відносяться до основних частин гідроциліндру, його корпусу, складовими частинами якого є гільза,шток і поршень. При складанні гідроциліндру особливе значення має точна відповідність штоку, гільзи і кришки. Точно підібрані деталі гідроциліндра дозволяють отримати від нього максимального зусилля. Здійснюючи виробництво гідроциліндрів та продаж  запасних частин до них ми гарантуємо якість кожного компонента як окремо так і в зборі.

Поршні з різьбою
Поршень крановий
Поршні без різьби

Поршень – деталь від якої залежить сила гідроциліндру. Він розташований всередині гідравлічного циліндру, є його частиною і здійснює зворотно-поступальні рухи. Завдяки роботі поршня енергія тиску рідини або газу перетворюється в механічну роботу. Також можлива і зворотня дія: зміна тиску за рахунок енергії механічної роботи. Основним видом гідроциліндрів є гідроциліндри поршневого типу робота яких здійснюється саме завдяки руху поршня. Такі гідроциліндри постійно використовуються в машинобудуванні, а саме при виробництві екскаваторів, в тому числі для управління навісним обладнанням. Від надійності гідроциліндрів і безпосередньо поршнів залежать якість роботи спецтехніки, а також витрати їх власників. ТОВ “Гідрокран” пропонує Вам на вибір поршні з різьбами, поршні без різьб та поршні кранові.