ТОВ “Гідрокран” пропонує весь спектр гідравлічного обладнання та комплектуючих до гідроциліндрів. Компанія має можливість реалізовувати безшовні труби для гідроциліндрів, зварні труби для гідроциліндрів, штоки хромовані (в тому чилі пустотілі), труби прецизійні, букси, поршня та провушини. Всі комплектуючі характеризуються високою якістю виробу, надійністю та широким асортиментом. Використання у своєму виробництві саме такого якісного комплектуючого матеріалу приведе до зниження Ваших виробничих затрат та збільшить термін експлуатації продукції, що позитивно вплине на Вашу конкурентоспроможність. 

ТОВ “Гідрокран” пропонує повний спектр безшовних та зварних труб для гідроциліндрів. Труби найвищої німецької якості, що відповідають Європейським та міжнародним стандартам. Вся продукція сертифікована згідно ISO 9001:2000.

ТОВ “Гідрокран” має можливість реалізувати:

Безшовні труби для гідроциліндрів:

  • Діаметр – від  30 мм;
  • Товщина стінки – від 5 мм;
  • Довжини – від 5 до 7 м, або фіксованої довжини
  • Матеріал – марка сталі (EN) E355
  • Діаметр – від 30 мм до 140 мм;
  • Товщина стінки – від 5 мм до 7,5 мм;
  • Допуски  – зовнішній діамтр згідно з EN 10305-1/-2;
  • Внутрішній діамтр згідно з еквівалентом Н9, ISO 286 частина 2;
  • Матеріал – марка сталі (EN) E355

Шток – одна з основних частин гідроциліндрів, це їх рухома складова. Штоки відрізняються по діаметру, ходу і номінальному тиску. Хромовані штоки характеризуються великим ходом і витривалістю. Застосування такого штоку дозволяє домогтися високих результатів за рахунок використання міцних матеріалів. Пустотілі штоки застосовуються в телескопічних гідравлічних циліндрах.

Розмір –Зовнішній діаметр від 8 до 250 мм;

Допуски –  зовнішній діаметр від 8 до 18 мм з еквівалентом f8;

Зовнішній діаметр від 20 до 250 мм з еквівалентом f7;

Номер матеріала

Марка сталі (EN)

1,1191

С45Е

1,5217

20MnV6

1,7225

42CrMo4+QT

1,1303

38MnVS6

1,1213

Cf 53 (DIN)

Поверхня: обробка – хромована, шороховатість – Ra макс. 0.2 μm

Вухо переднє приварне
Вухо заднє приварне
Вухо штокове

Провушина – це складна деталь, яка складається з корпусу і вмонтованого сферичного підшипника ковзання. Основні серії асортименту провушини для застосування в гідравліці розділені на дві групи: гідравлічні провушини з різьбленням для посадки на шток та гідравлічні провушини для приварювання до штоку або задньої кришки. Особливого підходу вимагає провушина штоку гідроциліндру. Штокові провушини можуть бути з внутрішньою або зовнішньою різьбою, або без різьблення для приварювання до штоку, або задньої кришки гідроциліндра. Існують різні версії роботи стандартних сферичних підшипників: сталь по сталі, сталь по бронзі, сталь по матеріалу.

ТОВ “Гідрокран” у своєму асортименті пропонує провушини у виконанні сталь по сталі і використовуються там, де мають місце змінні навантаження. Провушини з підшипниками по сталі необхідно змащувати, тому вони всі виготовлені із змащувальним ніпелем. Ці провушини виготовлені і розроблені особливо для штоків і гідроциліндрів, де необхідна максимальна міцність кріплення

Букси чугунні ріхних розмірів
Букси стальні різних розмірів
Букса крановоа

В даній категорії представлений повний модельний ряд кришок з розмірами, що дозволить Вам грамотно та оперативно підібрати варіанти саме для Ваших виробничих потреб. Букси (кришки) відносяться до основних частин гідроциліндру, його корпусу, складовими частинами якого є гільза,шток і поршень. При складанні гідроциліндру особливе значення має точна відповідність штоку, гільзи і кришки. Точно підібрані деталі гідроциліндра дозволяють отримати від нього максимального зусилля. Здійснюючи виробництво гідроциліндрів та продаж  запасних частин до них ми гарантуємо якість кожного компонента як окремо так і в зборі.

Поршні з різьбою
Поршень крановий
Поршні без різьби

Поршень – деталь від якої залежить сила гідроциліндру. Він розташований всередині гідравлічного циліндру, є його частиною і здійснює зворотно-поступальні рухи. Завдяки роботі поршня енергія тиску рідини або газу перетворюється в механічну роботу. Також можлива і зворотня дія: зміна тиску за рахунок енергії механічної роботи. Основним видом гідроциліндрів є гідроциліндри поршневого типу робота яких здійснюється саме завдяки руху поршня. Такі гідроциліндри постійно використовуються в машинобудуванні, а саме при виробництві екскаваторів, в тому числі для управління навісним обладнанням. Від надійності гідроциліндрів і безпосередньо поршнів залежать якість роботи спецтехніки, а також витрати їх власників. ТОВ “Гідрокран” пропонує Вам на вибір поршні з різьбами, поршні без різьб та поршні кранові.

error: