ТОВ «Гідрокран» виготовляє гідроциліндри різної складності та конструкції. Конструкторсько-технологічний ресурс та виробничі потужності ТОВ “Гідрокран” дозволяють виготовляти поршневі гідроциліндри односторонньої та двосторонньої дії, а також плунжерні та телескопічні. Технічні параметри стандартних гідроциліндрів характеризуються ходом поршня до 18000 мм, діаметром поршня від 25 до 300 мм з робочим тиском 350 бар, а також діапазоном температур навколишнього середовища від -40°С до +80°С. Конструкція гідроциліндру в залежності від бажання замовника може бути різною: зі зварними або різьбовими кришками, стягнутими шпильками, різноманітними способами підведення робочої рідини і, звичайно, різними типами кріплення. Поршневі гідроциліндри (найбільш поширений вид) характеризуються різноманітним механічним кріпленням і можуть бути виконані як у типовому варіанті так і з проушинами, а також з вмонтованими кульковими і підшипниковими шарнірами.

Завдяки своїй конструктивній простоті, надійності і функціоналу, гідроциліндри отримали широке застосування на навантажувачах, тракторах, самоскидах, комбайнах, маніпуляторах і інших машинах.

Гідроциліндри виробництва ТОВ «Гідрокран» знайшли своє застосування:

  • у дорожньо-будівельній техніці.

До такої техніки можна віднести: автогрейдери, асфальтові катки, бульдозери, екскаватори, автокрани, навантажувачі, скрепери (землерийно-транспортні машини).                   ТОВ “Гідрокран” готовий запропонувати весь спектр гідроциліндрів до такої дорожньо-будівельної техніки як вітчизняного виробництва так і закордонного. Компанія виготовляє гідроциліндри як за власним кресленням так і за зразком замовника. Завдяки використанню нових технологій і високоякісних матеріалів, комп’ютерному проектуванню, застосуванню станків з ЧПУ, сучасному випробувальному обладнанню і високоефективній системі контролю якість гідроциліндрів відповідає самим високим вимогам.

Слід зазначити, що особливим досягненням підприємства є налагодження виробництва гідроциліндрів для автокранів, які себе уже зарекомендували не лише на ринку України а й     за кордоном як дійсно якісні гідроциліндри з тривалим терміном експлуатації і високою експлуатаційною надійністю.

Гідроциліндри для автокранів
Гідроциліндр ГК 150х75х1850 для спеціалізованого контейнеровоза SCANIA P440
Гідроциліндр для телескопічного навантажувача JCB 533105
Гідроциліндри ГК 80х60х236 для напівпричепу NOOTEBOOM
Гідроциліндри підйому для львівського навантажувача
Комплект гідроциліндрів для гідроманіпулятора PALFINGER EPSILON M110Z82
  • у комунальній техніці.

Виробничі потужності ТОВ “Гідрокран”  дозволяють виробляти гідроциліндри для техніки різноманітного призначення, тому технічний асортимент підприємства представлений також гідроциліндрами для комунальної техніки різного типу. У виробничій практиці компанії є виготовлення гідроциліндрів для сміттєвозів, підмітально-прибиральних машин, каналопромивочних машин та ін. При роботі в цьому напрямку ми постійно вдосконаляюємо рівень своїх знань та безперервно розвиваємося, тому працювати з нами вигідно і безпечно.

Гідроциліндри для автогідропідйомників.
  • у сільськогосподарській техніці.

На сьогоднішній день можна сміливо стверджувати, що гідроциліндри застосовуються практично в будь-якій сфері промисловості. Не винятком є і сільськогосподарська галузь. Особливо великими затратами часу і коштів пов’язаний вихід із ладу гідравліки у тракторів, комбайнів, машин і агрегатів у сільськогосподарському виробництві, адже період весняно-польових робіт чи збору врожаю кожна година рік годує. З цією метою ТОВ “Гідрокран” налаштував цілодобову роботу конструкторсько-технологічного персоналу за допомогою якого оперативно можна здійснити ремонт, заміну чи виготовлення нових гідроциліндрів до сільськогосподарської техніки.

Гідроциліндри для сіялок Pottinger Terrasem C8 Artis
Гідроциліндри для сільськогосподарської техніки
Гідроциліндри для культиваторів ALLIGATOR
  • для промислового устаткування.

Сьогодні більшість робіт в промисловій галузі проводиться з широким використанням різноманітного технологічного обладнання. Однією з умов безпечної роботи такого устаткування є його комплектація високоякісними запасними частинами в тому числі і гідроциліндрами. ТОВ “Гідрокран” пропонує свої послуги з виготовлення та ремонту якісних гідроциліндрів для промислового устаткування. 

Комплект гідроциліндрів ГК 200х90х300, ГК 160х70х100 і ГК125х50х160,які використовуються в пресовій частині "ДЖАМБО-ПРЕС" та "КОМБІ-ПРЕС" (Італія).
Гідроциліндри 120х80х160 для промислового обладнання
Гідроциліндри для промислового обладнання ГК 40х22х20, ГК 63х45х100
Гідроциліндри для промислового обладнання ГК 40х22х20, ГК 63х45х100
Гідроциліндри ГК 80х60х300 та ГК 80х60х500 для промислових установок деревообробної промисловості
  • для вантажо-підіймальних платформ і механізмів.

Широке використання гідроциліндрів зустрічається і в підйомному обладнанні. Вантажні гідравлічні підйомники бувають консольного і ножичного типу. Всі вони в якості підіймальної сили використовують гідроциліндри та маслостанцію. Ці комплектуючі компанія “Гідрокран” зможе виготовити в найкоротші терміни та за прийнятну ціну, оскільки у своєму виробництві фірма застосовує високопродуктивні металообробні верстати вітчизняного та імпортного виробництва, що в свою чергу скорочує строки виготовлення та знижує собівартість.

Гідроциліндри для системи "рухома підлога" ГК 140х63х315
Гідроциліндр ГК 70х40х510 з клапаном захисту від розриву РВТ для підйомних столів
Гідроциліндри для системи "рухома підлога" 140х80х500
  • для авіаційної промисловості.

ТОВ “Гідрокран” пропонує гідроциліндри для установки на літаки, вертольоти, трапи і т.д. 

  • для бурового обладнання.

Підприємство «Гідрокран» виробляє гідроциліндри різного виконання і призначення. Не виключенням є і гідроциліндри до бурових установок. Кожен гідроциліндр проходить ретельний контроль якості.

Ми підтримуємо склад запасних частин і ремкомплектів.

При виготовленні гідроциліндрів до бурових установок використовуються хонінгована гільза, хромований шток, надійні ущільнення

Гідроциліндр для мобільної бурової установки Cameron 500
Заміна штоку гідроциліндра 190х170х7100х7100х15950 (загальний габарит) для мобільного бурового комплексу МБК-200