На сьогоднішній день можна сміливо стверджувати, що гідроциліндри застосовуються практично в будь-якій сфері промисловості. Особливо великими витратами часу і коштів пов’язаний  вихід  з ладу гідравліки тракторів, автокранів, екскаваторів, машин і агрегатів в сільськогосподарському виробництві. З цією метою ТОВ “Гідрокран” налаштував цілодобову роботу конструкторсько-технологічного персоналу за допомогою якого оперативно можна здійснити ремонт, заміну або виготовлення нових гідроциліндрів до різної техніки. Також компанія пропонує послуги по ремонту спецтехніки, проведення діагностики з виїздом спеціаліста, послуги із зварювання, фрезерування та маркування деталей, а також токарні послуги.  На всі виконані роботи підприємство надає гарантійний термін.

Токарно-фрезерна обробка металу є невід’ємною частиною у виробництві будь-яких агрегатів, запчастин і машин. Вироби виконані даним методом використовуються в різних сферах промисловості і приватного сектору. Ми гарантуємо якість металу, точність розмірів, чистоту механічної обробки поверхні і ефективність різних способів її зміцнення. Це досягається за рахунок використання сучасного високоточного обладнання, яке обслуговують кваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи.

.

Ремонт гідроциліндрів

Гідравлічне обладнання використовується в багатьох галузях. Від його справності залежить працездатність пристрою в цілому і стабільності роботи всього виробничого процесу
Детальніше

Маркування деталей

Вирішуємо завдання по нанесенню інформації на промислові вироби з металів і пластику.
Детальніше

Ремонт спецтехніки

Проводимо діагностику двигуна, діагностику та ремонт електричної системи, заміна сальників, манжетів, і багато іншог
Детальніше

Зварювання

Аргонне, електрозварювання чорних та нержавіючих металів
Телефонуйте

Діагностика з виїздом спеціаліста

Компанія ГІДРОКРАН пропонує послуги по ремонту та технічному обслуговуванню спецтехніки. Наші спеціалісти готові провести діагностику як на нашій виробничій базі, так і з виїздом спеціаліста до замовника.
Детальніше

Токарні послуги

Обробка заготовок, великогабаритних деталей на власному обладнанні
Детальніше

Відновлення отворів та посадочних місць

Роботи виконуються з використанням якісного обладнання, яке забезпечує досить високу точність та легкий доступ до найглибших отворів.
Детальніше

Фрезерування

ТОВ "Гідрокран" надає послуги з фрезерування різного роду матеріалів. Роботи виконуються на горизонтально і вертикально-фрезерних верстатах
Детальніше

Записатися на виїздну діагностику

    Ваш телефон (обов'язково)

    Маєте запитання? Пишіть нам

    Ваша думка нам важлива

      * Ваш телефон